URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/kereskedelmi-ugyintezo/98388 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Moskito Kft.

Nagykereskedelmi Kft budakalászi telephelyére nem dohányzó kereskedelmi ügyintéző munkatársat keres.

Feladatok:

  • külföldi partnerekkel való kapcsolattartás írásban és szóban
  • szállításokkal kapcsolatos feladatok lebonyolítása
  • adminisztrációs feladatok ellátása, számlázás
  • árlisták készítése
  • projektek nyomon követése

Elvárások:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Excel, MS Word magabiztos ismerete
  • precizitás, megbízhatóság

Fényképes önéletrajzát a kalaszinagyker@gmail.com címre várjuk fizetési igény megjelöléssel.

Pozíció:

Kereskedelmi ügyintéző

Munkavégzés helye: Pest megye / Budakalász
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Beszerzés / Logisztika