URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/keszletadminisztrator-munkatars/99378 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
SSP Hungary Kft.

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vendéglátó egységeket üzemeltető cégünk F&B csapatába

Készletadminisztrátor munkatársat

keresünk

Szereted a vendéglátást és a számok világát? Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni, de önállóan is megállod a helyed?  Akár pályakezdőként is lehetőséget biztosítunk a tapasztalatszerzésre. Teljesen bejelentett munkahelyet nyújtunk számodra, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Nyitó készlethez szükséges dokumentáció begyűjtése, feldolgozása
  • Veszteségek leírása, dokumentálása
  • Riportok nyomtatása, adatok összesítése
  • Transzfer dokumentumok begyűjtése, számítógépen való feldolgozása
  • Ételek minőségének ellenőrzése
  • Dokumentációk pontos vezetése, archiválása
  • Havi leltárban való részvétel (hó utolsó éjjele)

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (min. érettségi,illetve felsőfokú végzettség)
  • Képesség az önálló, illetve csapatmunkára
  • Hétvégi munkavégzés, esetenként éjszakai műszak vállalása
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Materials Control rendszer ismerete
  • F&B végzettség

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Alapbéren felüli juttatások

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Ha szeretnél egy fiatalos és lendületes csapat tagja lenni, akkor várjuk önéletrajzodat az application@ssp.hu  címre!

Pozíció:

Készletadminisztrátor munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XVIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Beszerzés / Logisztika