URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/koordinator/100076 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Magyarország legnagyobb gyermekhospice háza megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KOORDINÁTOR

Elvárások:
Középiskolai végzettség

Előnyt jelent:
Jó szervezőkészséggel rendelkező
Agilis személyiség
Angol nyelvtudás
Gyermekszerető
Lelkiismeretes
Csapatban és önállóan jól dolgozó

Feladatok:
A ház rendezvényeinek szervezésében való részvétel
Önkénteseinek napi és alkalmai feladatainak koordinálása, nyilvántartása
Kapcsolattartás más szervezetekkel
Képzések szervezése és lebonyolítása
Marketingtevékenységben való részvétel

Megbízóról:
Magyarország legnagyobb gyermekhospice háza, ahol teljes körű ellátást biztosítanak a tartósan beteg gyermekek és családjaik számára.
Jelenleg 5 ágyon modern és családias körülmények között dolgoznak, de közeljövőben tervezik házuk bővítését Törökbálinton
Multidiszciplináris csapatuk lehető legmagasabb szintű ellátást biztosítja gondozottjainak.

Amit kínálunk:
Modern környezet
Jó csapat
Fejlődési lehetőség
Egyszeri meleg étkezés
Tréningek és csapatépítők
Lehetőség szakmai konferenciákon való részvételre

Munkavégzés helye:
Törökbálint

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: pest269@worklife.hu

Pozíció:

KOORDINÁTOR

Munkavégzés helye: Pest megye / Törökbálint
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka