URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/kozbeszerzesi-munkatars-referens/100829 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Bástya Millenium Zrt.

Folyamatosan fejlődő budapesti építőipari cég munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Közbeszerzési munkatárs (referens)

FELADATOK:

  • közbeszerzési és beszerzési ajánlat elkészítése: szükséges dokumentumok előkészítése és összeállítása, határidők betartása, hiánypótlások teljesítése, ajánlat összeállítása
  • együttműködés az illetékes területen dolgozó kollégákkal
  • a pályázatokkal kapcsolatos és egyéb napi adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • releváns munkatapasztalat (Ajánlattevő)
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Precíz munkavégzés
  • Önállóság
  • Legalább középfokú végzettség
  • Közbeszerzési referens OKJ bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Ajánlattevői oldalon közbeszerzési referens munkakörben eltöltött 2-3 év gyakorlat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Office alkalmazások (Word, Excel) jó gyakorlati ismerete és használata
  • Nagyfokú diszkréció és feddhetetlenség
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség

ELŐNY:

  • Ajánlattevői oldalon közbeszerzési referens munkakörben építőipari cégnél szerzett gyakorlat
  • EKR rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • fix 8 órás munkavégzés
  • azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Bérezés és juttatások:

Megállapodás szerint

  • Fiatal, lendületes csapat
  • Versenyképes bérezés
  • Utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes, részletes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a „közbeszerzés”hivatkozással az alábbi e-mail címre küldje el: kozbesz18@gmail.com

Jelentkezéseket kizárólag a fenti e-mail címen fogadunk el.

Kérjük, hogy csak a hirdetésben meghatározott szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezzenek!

Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Értékesítés / Kereskedelem