URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/markakereskedes-vezeto/96845 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Gépjármű kereskedés
Szekszárdi többmárkás személygépjármű kereskedés pályázatot hirdet

MÁRKAKERESKEDÉS VEZETŐ

munkakör betöltésére!

FELADATOK:

  •  a márkakereskedés napi üzemeltetésének biztosítása és felügyelete, a napi szintű döntések meghozatala
  •  a kereskedés folyamatainak kidolgozása / optimalizálása, bevezetése, nyomon követése és betartatása
  •  kapcsolattartás a felső vezetéssel
  •  megbeszélések rendjének kialakítása és megtartása
  •  a feladatok kiosztása, számonkérése, a munkavállalók motiválása
  •  az esetleges ügyfélpanaszok felsőbb szintű kezelése
  •  a kitűzött havi, negyedéves és éves célszámok elérése

Elvárások:
  •  karakteres, határozott fellépés
  •  vezetői szemlélet és tapasztalat
  •  kommunikatív, kitartó személyiség
  •  jártasság az ügyfélpanaszok kezelésében
  •  minimum középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  •  alapbér+ teljesítményarányos jutalékrendszer
  •  szakmai képzés, fejlődési lehetőség
  •  stabil munkahely

A fényképes önéletrajzokat a markakereskedes.allas@gmail.com e-mail címre várják "MÁRKAKERESKEDÉS VEZETŐ" jeligére. Leadási határidő: 2018.02.15!

Munkavégzés helye: Tolna megye / Szekszárd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Értékesítés / Kereskedelem