URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/marketing-asszisztens/98274 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközileg elismert, gyógyszergyártással és kutatással foglalkozó partnercégünk, a Sandoz Hungária Kft. elkötelezett és lendületes csapatába keresünk Rx Assistant kollégát.

A Sandoz a Novartis Csoport generikus gyógyszeripari divíziója, amely világszerte vezető szerepet tölt be a generikus gyógyszeripari ágazatban. Alkalmazottainak száma a világ több mint 160 országában meghaladja a 26,500 főt, kiváló minőségű, megfizethető árú, már lejárt szabadalmi védettségű gyógyszerek széles skáláját kínálva.A Sandoz gyógyszereken kívül aktív gyógyszer- és biotechnológiai alapanyagokat is fejleszt, gyárt és forgalmaz. A portfóliójában szereplő termékek közel fele olyan készítmény, amelynek tudományos fejlesztése és gyártása bonyolultabb, mint a hagyományos generikus termékeké.

Feladatok

  • Általános háttértámogatás adminisztrációja
  • Marketing promociós anyagok koordinálása, rendezése
  • Marketing csapat napi munkájának támogatása
  • Vásárlási megbízások kezelése, belső rendszerben is
  • Árajánlat gyűjtés, nyomonkövetés

Elvárások

  • Főiskolai /Egyetemi végzettség (lehetőleg Üzleti/Gazdasági)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök

  • Gyógyszeripari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Kellemes és motiváló munkahelyi légkör egy dinamikusan fejlődő cég professzionális csapatában
  • Versenyképes juttatási csomagot

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: http://www.humancentrum.hu/regisztracio

Részletek

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Főiskolai végzettség

Pozíció:

Marketing asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Marketing / Reklám / Média / PR