URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/munkaeropiaci-tanacsado-tamasi-referencia-szam/96814 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A Viapan Group Magyarország egyik meghatározó Humán Erőforrás szolgáltatója, Munkaerőpiaci Tanácsadót keres!

Jelenleg nyitott pozíciónk:

Munkaerőpiaci tanácsadó

Az állással kapcsolatos feladatok:

  • Tájékoztatás adása álláskereső fiataloknak, alkalmazásban állóknak jogaikról és kötelezettségeiről

  • A munkaügyi kirendeltség vagy a humánerőforrás- szervezet szolgáltatásairól, működéséről, munkajogi lehetőségekről

  • Információt nyújt az állás-, továbbtanulási- és képzési lehetőségekről

  • Állásajánlatok közvetítése, alkalmazottak keresése munkáltatói megbízás alapján

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma humán vagy szociális területen (pedagógus, pályaorientációs tanár, andragógus, felsőfokú mentálhigiénés szakember, pszichológus, szociális, menedzser, szociális szervező, gyógypedagógus, jogász)

  • Szociális vagy segítő területen szerzett 1-2 éves tapasztalat előnyt jelent

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Jól felszerelt irodai környezet

  • Versenyképes fizetés

  • Három éves határozott idejű munkaszerződés

  • Fiatalos csapatban való munkavégzés

  • Belső képzéseken való részvételi lehetőség

  • Szakmai tapasztalat bővítése

  • Hétfőtől-péntekig tartó, napi 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye: Tamási

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a karrier@dologido.hu e-mail címre, a pozíció megjelölésével!

Pozíció:

Munkaerőpiaci tanácsadó (Tamási) (Referencia szám: REF2368)

Munkavégzés helye: Tolna megye / Tamási
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Humán erőforrás