URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/munkafelvevo-muhelyvezeto/98884 Elrejtés

Töltés...
Kutibus Kft.

Magyar tulajdonban lévő, 20 éve működő, budapesti székhelyű  autóbusz javító cég felvételt hirdet a következő pozícióba: MUNKAFELVEVŐ/MŰHELYVEZETŐ

Feladatok:

·         autóbusz javítási munkák irányítása

·         számlázás

·         teljeskörű műhelyadminisztráció

·         biztosítási ügyintézés

Elvárások:

·         legalább középfokú szakirányú végzettség

·         felhasználói szintű számítógépes ismeretek

·         minimum 15 fős csapat irányításában szerzett tapasztalat

·         pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés

·         problémamegoldó szemlélet

·         káros szenvedélyektől mentes, józan életmód

Előny:

·         német/angol műszaki nyelvismeret

·         autóbusz javításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·         versenyképes fizetés

·         bejelentett munkaviszony

·         stabil hátterű cég

·         munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett feltételeknek, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az office@kutitravel.hu e-mail címre.

Pozíció:

MUNKAFELVEVŐ/MŰHELYVEZETŐ

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka