URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/munkaugyi-adminisztrator/96732 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Hungary Aliment Kft.

A Hungary Aliment Kft. 1998 óta foglalkozik Magyarországon friss és fagyasztott baromfi- vad és nyúlhús kereskedelmével. Legfontosabb piacaink Svájc és az Európai Unió. Kiemelt jelentőséget tulajdonítunk a minőségügynek és élelmiszerbiztonságnak. Céljaink között szerepel piaci jelenlétünk bővítése, a fenntarthatóság biztosítása, illetve a termékek kezelésére vonatkozó követelmények betartása.

Folyamatosan bővülő csapatunkba munkatársat keresünk

Munkaügyi adminisztrátor

munkakörbe.

Feladatok:

  • Munkaidőnyilvántartások kezelése
  • Szabadságok, hivatalos távollétek nyilvántartása
  • TB-, bérügyi és munkaügyi dokumentumok rendbentartása
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Levelezés/kommunikáció (idegen nyelven is)
  • Az importtal/exporttal kapcsolatos vámformalitások elintézése
  • Banki utalások előkészítése
  • Telefonszolgálat ellátása, általános irodai, ügyintézési feladatok
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Legalább Bérügyintézői és/vagy TB-ügyintézői végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office programok használata
  • Megbízható, precíz, terhelhető személyiség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • Teljesmunkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • pénzügyi/számviteli területen tapasztalat
  • Vámügyek, vámeljárások ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Tanulás/továbbképzés iránti nyitottság

Szükséges tapasztalat:

  • Legalább 3 év munkaügyi és/vagy adminisztrációs területen

A munkavégzés helye:

Bács-Kiskun Megye, Felsőlajos

Önéletrajzát a zbf@aliment.hu e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Felsőlajos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling