URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/munkavedelmi-munkatars/99509 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
TRINTI Kft.

Cégünk a munkavédelmi szolgáltatás területén már több mint 15 éves múlttal rendelkezik. Amennyiben a munkavédelem területén szeretne elhelyezkedni és cégünk csapatát szeretné erősíteni, jelentkezzen hozzánk

MUNKAVÉDELMI MUNKATÁRS

pozícióba.

Feladatok:

  • Munkavédelmi oktatással kapcsolatos teendők ellátása
  • Partnercégek építés-kivitelezési helyszínén adminisztrációs feladatok ellátása
  • Baleset esetén a szükséges teendők ellátása, dokumentálása
  • Munkavédelmi üzembe helyezésben történő részvétel
  • Védőeszközökkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Biztonsági felülvizsgálatok végzése, koordinálása
  • Munkavédelmi ellenőrzések lefolytatása, dokumentálása
  • Vonatkozó szabályzatok felülvizsgálata és elkészítése

Elvárások:

  • Legalább munkavédelmi technikus (középfokú munkavédelmi szakképesítés)
  • 1-3 év hasonló területen meglévő szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Ne jelentsen gondot vidéki helyszíne(ke)n történő munkavégzés

Előny:

  • Kommunikáció képes angol és vagy német nyelvtudás (szóban, írásban)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kap cserébe:

  • Autóval való bejárás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges telefon

Munkavégzés helye:

Magyarország különböző régiói és Budapest egyaránt

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!

Munkavégzés helye: Országos
Hirdető:
TRINTI Kft.
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Mérnök / Műszaki
Oktatás / Tolmácsolás / Kutatás