URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/muszaki-irodai-asszisztens/98248 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Épületgépészeti rendszerek tervezésével, illetve azok műszaki ellenőrzésével foglalkozó mérnökiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI, IRODAI ASSZISZTENS

Elvárások:
Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
Precizitás, önállóság, terhelhetőség
Felhasználószintű számítástechnikai tudás

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Tervező iroda napi munkájának támogatása
Dokumentációk, táblázatok, kimutatások készítése és a már meglévők vezetése
Tervdokumentációk kezelése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budaörs

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest242@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Budaörs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka