URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/muszaki-vezeto/97642 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Nyitrai Autóház Kft.

Tolna megye kiemelkedő gépjármű kereskedelmi hálózata a NYITRAI CSOPORT

MŰSZAKI VEZETŐ

munkatársat keres Szekszárdra a Pásztor utcai márkaszervizek felügyeletének ellátására.

Főbb feladatok, munkák:

  •   Szerviztechnikusok irányítása, napi munkájuk felügyeletének megteremtése
  •   Vevőszolgálati munkatársak irányítása, beosztása, napi munkájuk felügyeletének megteremtése
  •   Kapcsolattartás az ügyfelekkel, felmerülő problémák gyors, hatékony kezelése
  •   Alkatrészek beszerzésének koordinálása
  •   Oktatások szervezése, felügyelete
  •   Kapcsolattartás az importőr vevőszolgálati osztályával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  •   Több éves márkaszervizben eltöltött szerviz és/vagy vevőszolgálati tapasztalat
  •   Legalább középfokú, műszaki szakirányú végzettség
  •   Tapasztalat szervizelésben, csapatvezetésben, csapatépítésben
  •   Pontos és precíz munkavégzés
  •   Jó szervezői és kommunikációs készség
  •   Empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  •   Kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
  •   Megbízható, önálló munkavégzés
  •   „B” kategóriás jogosítvány
  •   Műszaki affinitás (gépjárműjavításban)

Amit kínálunk:

  •   Alapbér + teljesítményarányos jutalékrendszer
  •   Szakmai képzés, fejlődési lehetőség
  •   Stabil munkahely

A fényképes önéletrajzokat a markakereskedes.allas@gmail.com e-mail címre várják "SZERVIZ VEZETŐ" jeligére. Leadási határidő: 2018.03.31!

Pozíció:

Műszaki vezető

Munkavégzés helye: Tolna megye / Szekszárd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka