URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/nemzetkozi-palyazati-operator-referens/99228 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
European Training and Education Network

A dinamikusan fejlődő European Training and Education Network

( ETEN)

Marketing-kommunikációs, sales üzletágának csapatát bővíti.

NEMZETKÖZI PÁLYÁZATI OPERÁTOR-REFERENS

munkatársakat

keresünk főállású munkaviszonyban európai unios oktatási projektekhez, intézményekkel való kapcsolattartáshoz.

Ha szereted a pörgést és a kommunikációt, folyékonyan beszélsz angolul, meggyőző tudsz lenni a személyes kapcsolattartásban és szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, olvass tovább és jelentkezz!

Legfontosabb feladataid lesznek:

    Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás a külföldi oktatási intézményekkel angol nyelven

    (szóban és írásban)

    Az oktatási projekt rövid prezentálása angol nyelven szóban és írásban

    Klasszikus projekt operátori feladatok (időpont egyeztetés, a termék bemutatása, visszahívás, kérdések megválaszolása)

    A projekteken belüli dokumentációs és adminisztratív feladatok teljes körű ellátása

    A projektek adminisztratív előkészítése

    Riportálás a magyarországi szervezet felé az egyes projektekről

Elvárások:

    minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)

    folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;

    kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven (szóban és írásban)

    prezentációs, előadói készség (sales tapasztalat előny)

    határidők betartására

    csapatszellem, rugalmasság

    precizitás

Az elbírálás során előnyt jelent:

    oktatási projektekben, Erasmus+ programban való jártasság;

    sales területen szerzett tapasztalat

    pályázatírásban, projekt koordinációban szerzett tapasztalat;

    külföldi vagy nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat;

    oktatásban / oktatásszervezésben szerzett tapasztalat

    az angolon kívül másik idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

    versenyképes jövedelem

    ingyenes tréning

    budai modern munkakörnyezet

    fejlődési, továbblépési lehetőség

Ideális jelentkezőnk minimum 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Munkavégzés helye:

Budapest XII. Kerület.

A fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzokat magyar és angol nyelven a fizetési igény megjelölésével várjuk a karrier@1ceba.com email címre magyar és angol nyelven.

A jelentkezés benyújtási határideje: 2018. Július 4-ig!

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Oktatás / Tolmácsolás / Kutatás