URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/oktatasi-adminisztrator/99181 Elrejtés

Töltés...
Vöröskő Kft.

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője

Veszprémi központunkba

Oktatási adminisztrátor

Kollegát keresünk!

Feladataid:

  • Oktatáshoz kapcsolódó költségek tervezése
  • Oktatások teljes körű szervezése (résztvevők meghívása, utazás és szállás szervezése, nyilvántartás vezetése)
  • Oktatáshoz kapcsolódó tesztek kiküldése és nyomon követése
  • Statisztikák és kimutatások készítése
  • Külső partnerekkel történő kapcsolattartás és beérkező számlák kezelése

Elvárásaink:

  •  MS Office – Excel magas szintű ismerete
  •  Jó kommunikációs készség
  •  Precíz munkavégzés, gyors felfogóképesség
  •  Kimagasló problémamegoldó képesség
  •  Összetett gondolkodásmód

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezés: Jelentkezésedet az alábbi oldalon várjuk:

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Veszprém
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Oktatás / Tolmácsolás / Kutatás