URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/onsite-manager/101693 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Kaposvári Humán Erőforrással foglalkozó cégünk Onsite managert keres saját csapatába.

Feladatok:

  • Kiemelt partnercégünkkel való kapcsolattartás.
  • Az információcsere történhet személyesen, telefonon és e-mailben egyaránt.
  • Megbízó cégünknél dolgozó munkavállalóink munkaidő beosztásának elkészítése.
  • Műszakváltás ( délutáni ) megszervezése.
  • Jelenlét ellenőrzése és nyomon követése.
  • A műszakváltáson nem megjelenő munkavállalók felkeresése telefonon.
  • Hiányzások nyilvántartása.
  • Google drive használata.
  • Táblázatok elkészítése.
  • Szabadságigények továbbítása a megbízó cég felé.
  • Munkavállalók bérleteinek kiosztása, bérpapírok átadása.
  • Folyamatos kapcsolattartás.
  • Diákvezetők koordinálása és munkájuk ellenőrzése.
  • Jelenléti ívek, táppénzes papírok, igazolások begyűjtése.
  • Ledolgozott óraszámok pontos rögzítése, a bérpapírok ellenőrzése.
  • Együttműködés és folyamatos kapcsolattartás a projektvezetővel, HR-támogatóval, és a műszakvezetőkkel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás.
  • Angol alapszintű nyelvismeret.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Kiváló kapcsolatteremtési képesség.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Határozott, megbízható személyiség.
  • MS-Office gyakorlott felhasználói szintű ismerete.
  • B-kategóriás jogosítvány és saját gépjármű.
  • Tanulékony, új ismeretek iránt nyitott személyiség.

Amit kínálunk:

  • Három hónap próbaidőt követően, határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Hétfőtől - péntekig tartó, napi 8 órás munkavégzés.
  • Jól felszerelt irodai környezetben való munkavégzés.
  • 100 %-os úti költség térítés.
  • Fiatalos csapat és munkatársak.
  • Stabil cégháttér.
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség.
  • Jól körülhatárolt adminisztratív feladatok.
  • Színvonalas céges rendezvényeken és képzéseken való részvételi lehetőség.
  • Szakmai fejlődés.
  • Versenyképes fizetés és ingyenes kávéfogyasztás.

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el fényképes, szakmai önéletrajzod a hirdetésben szereplő e-mail címre!

Pozíció:

Onsite manager

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka