URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/penzugyi-adminisztrator/98461 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Book Side Kft.

Magyar tulajdonban lévő, és sikeresen működő szállítmányozási vállalkozás Pénzügyi-adminisztratív területre munkatársat keres napi  8 órás munkavégzésre, budapesti telephelyére azonnali kezdéssel.

Feladatok:

Teljes körű adminisztráció a szállítmányozási feladatok során.

Megbízókkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás.

Számlázás és faktorálás, a  fuvarokmányok megfelelő kezelése.

Elvárások:

Legalább 3 év tapasztalat  pénzügyi területen.

Kulcs Soft  program beható ismerete.

Microsoft Word és Excel ismerete és napi szintű használata.

Amit adunk:

Versenyképes bérezés és céges mobiltelefon, rengeteg kihívást és változatos feladatok.

Előnyt jelenthet az angol vagy német nyelv ismerete.

Ha ön budapesti és úgy érzi ön számunkra a megfelelő munkatárs, akkor várjuk a jelentkezését,  fényképes önéletrajzával és nettó fizetési igény megjelölésével az eva@expresssaldo.hu mail címünkre.

Pozíció:

Pénzügyi-adminisztrátor

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling