URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/penzugyi-adminisztrator/99024 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Feladatok:

  • Bejövő számlák feldolgozása, érkeztetése, iktatása
  • Pénzügyi kimutatások, riportok készítése
  • A könyvelők munkájának adminisztratív támogatása, helyettesítése

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves releváns tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Office programos ismerete és magabiztos használata

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + béren kívüli juttatások)
  • 100%-os bejárási támogatás (tömegközeledés és gépjármű esetén is)
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Támogató közeg, tréningek és továbbképzések

Pozíció:

Pénzügyi adminisztrátor

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling