URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/penzugyi-asszisztens-nemet-nyelvtudassal/100871 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata győri irodájába

Pénzügyi asszisztens – német nyelvtudással

munkatársat keres.

Elvárások:

-       középfokú, szakirányú, pénzügyi végzettség

-       legalább 1-2 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat

-       precizitás, pontosság, gyors munkavégzés

-       jó kommunikációs képesség, stressz tűrés

-       legalább középfokú, aktív német nyelvismeret (partnereinkkel történő kapcsolattartáshoz)

-       erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-       azonnali kezdés előnyt jelent

Előnyt jelent:

-       vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Feladatok:

-       export túrák elszámoltatása

-       kintlévőség kezelés

-       számlázás, számlaegyeztetés partnerekkel és kereskedelmi munkatársakkal

-       könyvelési anyagok összeállítása, előkészítése a külsős könyvelőcég számára

-       egyéb adminisztrációs feladatok

Munkavégzés helye:

-       Győr

Amit kínálunk:

-       egy dinamikusan fejlődő, piacvezető cég biztonsága

-       fiatalos csapat, kellemes irodai környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát a szabovivien@matusz-vad.hu email-címre.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling