URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/penzugyi-asszisztens/96766 Elrejtés

Töltés...
Magyar Ökumenikus Segélyszervezet
Az Ökumenikus Segélyszervezet teljes munkaidős pénzügyi asszisztens munkatársat keres budapesti irodájába.

Főbb feladatok:

• pénzügyi kimutatások, jelentések, beszámolók készítése
• költségvetések készítése, ellenőrzése
• pályázatok, projektek pénzügyi folyamatainak nyomon követése, ellenőrzése
• pályázati dokumentációk elkészítése, összeállítása
• szerződések előkészítése, ellenőrzése
• HR folyamatok támogatása
• beérkező bizonylatok ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése
• kapcsolattartás a projektek érintettjeivel (támogató/donor szervezetek, partnerek, projekt tagok, stb.)
• gazdasági igazgató munkájának támogatása
• napi operatív folyamatok támogatása, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

• pénzügyi, számviteli szakirányú végzettség
• pályázatok végrehajtásában szerzett tapasztalat
• MS Office magas szintű felhasználói ismerete
• pontosság, precizitás
• strukturált gondolkodás
• erkölcsi feddhetetlenség

Előnyt jelent:

• Európai Uniós pályázati tapasztalat
• angol nyelvtudás
Benyújtandó iratok:
• fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
• motivációs levél

A jelentkezés benyújtásának határideje:

2018.01.31.

Kizárólag a következő e-mail címre várjuk: hr@segelyszervezet.hu, a levél tárgyaként „Pénzügyi asszisztens” megjelölésével.

Pozíció:

Pénzügyi asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling