URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/penzugyi-asszisztens/96834 Elrejtés

Töltés...
Teleunion Kft.

Pénzügyi asszisztens munkakör

Budaörsi telephelyre keresi Kábeltelevíziós cégünk napi 8 órában talpraesett pénzügyi asszisztens kollégáját/kolléganőjét hosszú távra.

Feladatok:

  • Az ügyvezető munkájának napi szintű támogatása
  • szerződések kezelése, iktatás, adatrögzítés, nyilvántartás
  • Könyvelési anyag összekészítése, kapcsolattartás a könyveléssel,
  • postai ügyintézés és egyéb adminisztráció,
  • beszerzés bonyolítása,
  • pénzügyi kimutatások, riportok készítése,
  • beérkező számlák ellenőrzése,jelentésekkel való összevetése,
  • kapcsolattartás bel- és esetenként külföldi partnereinkkel,
  • Havi munkaügyi feladatok előkészítése,
  • Banki forgalom egyeztetése,
  • Vendégek fogadása,
  • Kimenő és bejövő számlák kezelése,
  • Telefonos ügyintézés

Elvárások:

  • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete, kezelése
  • Legalább középfokú pénzügyi végzettség,
  • precizitás,
  • igényes, megbízható munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés,korrekt feltételek
  • Kellemes, modern irodai környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Előnyt jelenthet:

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvvizsga
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság, talpraesettség

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével a következő email címre várunk:

sebestyen.laszlo@nmk.hu

0630/816-4722

Pozíció:

Pénzügyi asszisztens

Munkavégzés helye: Pest megye / Budaörs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Telefon: +36-30-816-4722
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling