URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/penzugyi-munkatars/96769 Elrejtés

Töltés...
Magyar Ökumenikus Segélyszervezet
Az Ökumenikus Segélyszervezet azonnali belépéssel teljes munkaidős pénzügyi munkatársat keres budapesti irodájába.

Főbb feladatok:
  •  pénzügyi kimutatások, jelentések, beszámolók készítése
  •  költségvetések készítése, ellenőrzése
  •  pályázatok, projektek pénzügyi folyamatainak nyomon követése, ellenőrzése, határidők betartása
  •  pályázati dokumentációk elkészítése, összeállítása
  •  szerződések előkészítése, ellenőrzése
  •  HR folyamatok támogatása
  •  beérkező bizonylatok ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése
  •  kapcsolattartás a projektek érintettjeivel (támogató/donor szervezetek, partnerek, projekt tagok, stb.)
  •  gazdasági igazgató munkájának támogatása
  •  napi operatív folyamatok támogatása, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  •  pénzügyi, számviteli szakirányú végzettség
  •  pályázatok végrehajtásában szerzett tapasztalat
  •  legalább 3 éves uniós finanszírozású projektekben szerzett tapasztalat vagy legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  •  MS Office magas szintű felhasználói ismerete
  •  jó szervező készség, pontosság, precizitás
  •  strukturált gondolkodás
  •  önálló és dinamikus munkavégzés
  •  kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  •  erkölcsi feddhetetlenség

Előnyt jelent:

  •  jogi ismeretek
  •  közbeszerzési ismeretek
  •  mérlegképes könyvelői képesítés
  •  angol nyelvtudás
  •  TIOP projektben szerzett tapasztalat

Benyújtandó iratok:
  •  fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  •  motivációs levél

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2018.01.31.

Kizárólag a következő e-mail címre várjuk: hr@segelyszervezet.hu, a levél tárgyaként „Pénzügyi munkatárs” megjelölésével.

Pozíció:

Pénzügyi munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling