URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/projekt-asszisztens/99063 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
MS International Kft.

A Phantom Shopping folyamatosan bővülő csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Projekt Asszisztens

Feladatok, amik Rád várnak:

- Projektekben való aktív részvétel

- Online kérdőívek ellenőrzése

- Kapcsolattartás a próbavásárlókkal (e-mailen, telefonon)

- Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Miért legyél a csapatunk része?

- Izgalmas, kihívást jelentő feladatok várnak Rád

- Egy fiatalos csapat tagja lehetsz

- Havi egy nap csapat-építünk, de a hónap többi részében is sok játék vár Rád

- Modern irodai környezetben dolgozhatsz (Xbox, Kinect, csocsó, szauna)

- Ha van rá ambíciód, nálunk biztosan előre tudsz lépni

Te vagy számunkra az ideális jelentkező, ha:

- Felhasználói szinten tudod kezelni az MS Office-t

- Tudsz csapatban dolgozni

- Nem okoz gondot a határidők tartása

- Jó kommunikációs készséggel rendelkezel

Amit előnyben részesítünk:

- Angol nyelvtudás

- Call center-es tapasztalat

Tapasztalat nem szükséges, a szakma minden apró részletét megtanítjuk Neked!

Ha úgy érzed, tudnál velünk dolgozni, küldd el az önéletrajzodat nettó bérigényed megjelölésével a következő e-mail címre: hr@phantomshopping.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka