URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/projekt-koordinator-munkatars/98536 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
1CEBA

A dinamikusan fejlődő European Training and Education Network

( ETEN) magyarországi szervezete az

1CEBA

PROJEKT KOORDINÁTOR MUNKATÁRSAT

keres főállású munkaviszonyban európai unios oktatási projektekhez rendszeres

vidéki utazásokkal.

Ha szereted a pörgést, jól beszélsz angolul, van jogosítványod, tudsz önállóan dolgozni, de ugyanakkor a team-munka sem áll messze tőled és szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, olvass tovább és jelentkezz!

Legfontosabb feladataid lesznek:

·         kapcsolattartás a szervezet magyarországi vezetőivel

·         Intézményekkel, iskolákkal való kapcsolatfelvétel

·         Intézményi találkozók, tárgyalás szervezése, lebonyolítása

·         Klasszikus projekt-koordinátori feladatok

·         Kapcsolattartás az ETEN külföldi szervezeteivel angol nyelven (szóban és írásban)

·         A projekteken belüli dokumentációs és adminisztratív feladatok teljes körű ellátása

·         vidéki iskolákhoz személyes leutazás

·         riportálás a magyarországi szervezet felé a projektekről

·         a 1CEBA projekt-koordinátori protokolljának elsajátítása és betartása

Elvárások:

·         felsőfokú végzettség;

·         tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;

·         jó kommunikációs készség (szóban és írásban)

·         prezentációs, előadói készség

·         képesség az önálló munkavégzésre és a határidők betartására;

·         terhelhetőség;

·         csapatszellem, rugalmasság, utazási hajlandóság;

·         gépjárművezetői, B kategóriás jogosítvány és vezetésben szerzett gyakorlat.

·         precizitás

Az elbírálás során előnyt jelent:

·         projektmenedzsmentben való jártasság;

·         pályázatírásban, projekt koordinációban szerzett tapasztalat;

·         külföldi vagy nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat;

·         oktatásban / oktatásszervezésben vagy területi képviselőként szerzett korábbi tapasztalat.

Amit kínálunk:

·         versenyképes jövedelem

·         ingyenes tréning

·         modern munkakörnyezet

·         dinamikus fejlődési lehetőség

·         változatos feladatkör

Ideális jelentkezőnk minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Munkavégzés helye:

Budapest XII. kerület, de a munkakör jellegéből adódóan gyakori a magyarországi (belföldi) utazás.

A fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével és motivációs levéllel együtt várjuk a karrier@1ceba.com email címre magyar és angol nyelven.

A jelentkezés benyújtási határideje: 2018. Május 29-ig!

Pozíció:

PROJEKT KOORDINÁTOR MUNKATÁRS

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XII. kerület
Hirdető:
1CEBA
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Humán erőforrás