URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/projektmenedzser-asszisztens/100758 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A Viapan Group az egyik legmeghatározóbb HR-szolgáltatóként a folyamatos fejlődésre törekszik az emberközpontú hozzáállást mindvégig szem előtt tartva. Ehhez a célunkhoz keressük Projektmenedzser asszisztensünket, azaz a pályázati menedzserünk jobbkezét. Ha tudsz projektekben gondolkodni, pénzügyi-számviteli tanulmányokat folytattál (vagy még folytatsz), akkor vár Téged a kaposvári irodánk.

A munkád során ilyen kihívásokkal találkozhatsz:

  • Uniós és hazai pályázatokban való közreműködés

  • Projektek megvalósításában való részvétel

  • Pályázati dokumentációk kidolgozása és összeállítása

  • Támogatással megvalósuló projektek szakmai és pénzügyi menedzselése

  • Kapcsolattartás a támogató és a közreműködő szervezetekkel és partnerekkel

  • A pályázati menedzser munkájának napi szintű támogatása

  • EPTK használata

  • Számlázás és banki utalások nyomon követése

  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Ezek pedig a Rád váró juttatások:

  • Versenyképes bérezés

  • 3 hónap próbaidőt követően határozatlan idejű munkaszerződés

  • Hosszú távú munkavégzés

  • Jól felszerelt munkahelyi környezet

  • Fiatalos, összetartó csapat

  • Belső képzéseken és színvonalas, céges rendezvényeken való részvételi lehetőség

  • Hétfőtől péntekig tartó, napi 8 órás munkavégzés

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Ha eddig minden tetszik, akkor csekkold, megvannak-e ezek nálad:

  • Minimum érettségi ( közgazdasági vagy kereskedelmi előnyt jelent )

  • Pénzügyi - számviteli OKJ-s tanulmányok, ( folyamatban levő is jó )

  • Számlákkal kapcsolatos ismeretek

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség

  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat

  • MS-Office programok gyakorlott felhasználói szintű ismerete

  • Határozott, szorgalmas, precíz, pontos munkavégzés

  • Jó kommunikációs készség

  • Rendszerben való gondolkodás

  • Megbízhatóság és átlagon felüli problémamegoldó képesség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat a 04126@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre!

Pozíció:

Projektmenedzser asszisztens

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Energetika / Villamosság