URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/projektvezeto-asszisztens/101671 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Nőj fel nálunk!

Projektvezető asszisztensként

Cégünk, a Viapan Group cégcsoport, dinamikusan növekszik a HR szolgáltatások területén, fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és a munkaerő-közvetítés.

Akkor jelentkezz hozzánk, ha:

  • minimum középfokú végzettséged van,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
  • jó kommunikációs készséggel vagy megáldva,
  • jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képességed bármilyen helyzetben megállja a helyét,
  • erős affinitást érzel a szakma iránt.

Ha megfelelsz a követelményeknek, a gyakorlat során olyan feladatokra számíthatsz, mint:

  • állásajánlatok hirdetése,
  • álláskeresők egyéni/ csoportos tájékoztatása,
  • álláskeresők beléptetése (abev, fogleü, munkaszerződés),
  • álláskeresők munkára való szervezése, beosztása,
  • kapcsolattartás a munkát végzőkkel,
  • a munkát végzők bérszámfejtése,
  • a munkát végzők kiléptetése.

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Amit mi kínálunk:

  •  részese lehetsz egy fiatalos csapatnak,
  •  szakmai fejlődés, továbblépési lehetőség adott,
  •  céges telefon/laptop,
  •  kiemelkedő bérezés,
  •  rendezvényeken való részvételi lehetőség.

Kell ennél több? Ha nem, jelentkezz!

Önéletrajzodat várjuk a következő e-mail címre várjuk:  04818@dologido.hrszoftver.hu

Ha bővebb tájékoztatást szeretnél kapni : +36203830252.

Pozíció:

Projektvezető asszisztens

Munkavégzés helye: Zala megye / Zalaegerszeg
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Mérnök / Műszaki