URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/projektvezeto-regiovezeto/97728 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
CLA Audit Kft.

Piacvezető vagyonvédelmi vállalkozás, élőerős szolgáltatási terület irányítására keres főállású Projektvezető (Régióvezető) munkatársakat!

Pozíció: Projektvezető (Régióvezető)

Feladatok:

-          A szolgáltatás területi megszervezése, irányítása, ellenőrzése

-          Képzések szervezése és megtartása

-          Kapcsolattartás a vevők operatív kapcsolattartóival

-          Kapcsolattartás a beszállítókkal

-          Alkalmazottak toborzása és kiválasztása

-          Teljesítmények elszámolása, elszámoltatása.

Elvárások:

-          Minimum középfokú végzettség

-          Kitűnő koordináló és kommunikációs készség

-          Kiváló problémamegoldó-, és szervezőkészség

-          Pontos, precíz munkavégzés

-          Határozottság, magabiztosság

-          Mobilitási készség (3-4 megyényi terület)

Előnyt jelent:

-          Vagyonvédelem területén szerzett szakmai tapasztalat

-          Vezetői tapasztalat

-          Felsőfokú végzettség

-          Angol nyelv magabiztos ismerete írásban és szóban egyaránt

-          Kiváló dokumentálási készség

Amit kínálunk:

-          Versenyképes juttatási csomag

-          Hosszú távú munkalehetőség

-          Fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatnál

-          Kulturált munkakörnyezet

Egyéb:

-          Munkába állás: kiválasztás után azonnal

-          Munkaidő: 40 óra/hét, kötetlen munkarendben

Munkavégzés helye:

-          Budapest

Érdeklődés esetén részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzot és motivációs levelet az allas@clakft.hu e-mail címre várunk, bérigény megjelölésével.

Pozíció:

Projektvezető (Régióvezető)

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Beszerzés / Logisztika
Értékesítés / Kereskedelem
Humán erőforrás