URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/raktari-adminisztrator-allando-ejszakai-muszak/98043 Elrejtés

Töltés...
Matusz-Vad Zrt.
Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata munkatársat keres

Raktári adminisztrátor (állandó éjszakai műszak) – Győr
 garantált bruttó 330.000,- Ft bér

munkakörbe

Az Ön feladata:

  • sofőrökkel való kapcsolattartás
  • raktári adminisztratív jellegű feladatok (listák és számlák nyomtatása, menetlevelek
  • készítése) probléma megoldás

Az Ön profilja:

  • középfokú végzettség
  • 1-2 éves irodai, adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • nagyfokú precizitás
  • rugalmasság
  • magas fokú stressz tűrő képesség
  • lendületes munkavégzés
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • állandó éjszakás műszak vállalása (heti 5 munkanap, vasárnaptól csütörtökig 18-19
  • órától, munkaidőkeret szerint, 8-12 órás munkaidő)

Előnyt jelent:

  • élelmiszeripari, kereskedelmi cégnél, logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • azonnali kezdés előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Győr, Ipari Park

Amit kínálunk:

  • egy piacvezető cég biztonsága
  • változatos feladatkör
  • versenyképes jövedelem, garantált bruttó 330.000,- Ft
  • vidékiek esetén bejárás térítés (autóval történő bejárás esetén is)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a szabovivien@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Raktári adminisztrátor (állandó éjszakai műszak) – Győr garantált bruttó 330.000,- Ft bér

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Beszerzés / Logisztika