URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/raktari-adminisztrator-allando-ejszakai/99127 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata munkatársat keres

Raktári adminisztrátor (állandó éjszakai műszak) – Győr
garantált bruttó 330.000,- Ft bér

munkakörbe

Az Ön feladata:
- sofőrökkel való kapcsolattartás
- raktári adminisztratív jellegű feladatok (listák és számlák nyomtatása, menetlevelek készítése)
- problémamegoldás

Az Ön profilja:
- középfokú végzettség
- 1-2 éves irodai, adminisztratív területen szerzett tapasztalat
- nagyfokú precizitás
- rugalmasság
- magas fokú stressztűrő képesség
- lendületes munkavégzés
- erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- állandó éjszakás műszak vállalása (heti 5 munkanap, vasárnaptól csütörtökig 18-19 órától, munkaidőkeret szerint, 8-12 órás munkaidő)

Előnyt jelent:
- élelmiszeripari, kereskedelmi cégnél, logisztikai területen szerzett tapasztalat
- vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
- azonnali kezdés előnyt jelent

Munkavégzés helye:
- Győr, Ipari Park

Amit kínálunk:
- egy piacvezető cég biztonsága
- változatos feladatkör
- versenyképes jövedelem, garantált bruttó 330.000,- Ft
- vidékiek esetén bejárás térítése (autóval történő bejárás esetén is)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a szabovivien@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Raktári adminisztrátor (állandó éjszakai műszak) – Győr, garantált bruttó 330.000,- Ft bér

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Éjszaka / Hétvége
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Beszerzés / Logisztika
Szakmunka / Fizikai munka