URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/raktari-adminisztrator/100833 Elrejtés

Töltés...
Matusz-Vad Zrt.

A Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározott fagyasztott és friss árut értékesítő élelmiszer kereskedelmi vállalata munkatársat keres állandó nappalos műszakba, hétfőtől péntekig,

Raktári adminisztrátor

munkakörbe

Az Ön feladata:

  • beérkező áruk bevételezése a vállalatirányítási rendszerben,
  • tárhely karbantartás, tárhely adminisztráció,
  • készletmozgások nyomon követése és rögzítése, ellenőrzése,
  • számlázás, szállítólevél készítés,
  • jegyzőkönyvezés,
  • egyéb, a raktár munkájával kapcsolatos adminisztrációk a vállalatirányítási rendszerben.

Az Ön profilja:

  • adminisztratív munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • precizitás, pontosság,
  • gyors munkavégzés, határidők betartása,
  • csapatmunkára, együttműködésre való képesség,
  • stressz tűrés,
  • folyamatszemlélet,
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • raktári területen szerzett tapasztalat,
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat,
  • azonnali kezdés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

Amit kínálunk:

  • egy piacvezető cég biztonsága,
  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • fiatalos csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezését küldje a hr@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest X. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka