URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/raktari-adminisztrator/97024 Elrejtés

Töltés...
Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.

Az RB a világ egyik leggyorsabban növekedő vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészség megőrzés és higiéniai szer gyártásában.

Termékeink milliók otthonában megtalálhatók világszerte. Globális fogyasztóorientált vállalatunk 46 gyártóegységgel rendelkezik. Az öt kontinens 60 országában jelen lévő kereskedelmi központokon keresztül 180 országban végzünk értékesítési tevékenységet, közel 40 000 munkavállalóval.

A magyarországi irodánkat 1991-ben nyitottuk Budapesten.

Tatabányai egységünk 1996-tól működik,  mely mára közel 900 főt foglalkoztat.

Jelenleg a tatabányai gyárunkba az alábbi pozícióba várunk munkatársat:

Raktári adminisztrátor

Főbb feladatok:

  • EKÁER rendszerben az adminisztráció végzése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, fuvarozókkal
  • Pénzügyi jóváhagyó rendszerekben admin feladatok
  • Futárszolgálatok ügyintézése
  • Csomagok elkészítése
  • Egyéb raktári admin feladatok ellátása

Elvárások:

  • Érettségi, logisztika szakirány előny
  • Aktív Középfokú angol nyelvtudás
  • MS office ismerete
  • Nyitottság a külső rendszerek (NAV, Futárszolgálatok, beszállítók rendszerei, belső rendszerek) használatának elsajátítására
  • Terhelhetőség, rugalmasság, alkalmazkodó képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Nappalos műszak

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Kedvezményes termékvásárlás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kedvezményes részvényvásárlási opció
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • 50%-os étkezési hozzájárulás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

E-mail: toborzas@rb.com

2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.

Tel: +36 34 513 770

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye / Tatabánya
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka