URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/recepcios/100084 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Kecskeméti belvárosi szépségszalon megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS

Elvárások:
Barátságos személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
Igényes, ápolt megjelenés

Feladatok:
Érkező vendégek fogadása, tájékoztatása, irányítása
A vendégek fizetésének és az ehhez kapcsolódó nyugták kezelése
Az üzlethez kapcsolódó dokumentumok iktatása
Beérkező telefonhívások kezelése
A vendégekhez, a szolgáltatások igénybevételéhez kapcsolódó számítógépes adminisztráció

Amit kínálunk:
Tervezhető, versenyképes jövedelem
Színvonalas munkakörülmények
Teljes munkaidő
Vidám, modern légkör

Munkavégzés helye:
Kecskemét

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bacs31@worklife.hu

Pozíció:

RECEPCIÓS

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka