URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/rendezveny-ugyintezo/101067 Elrejtés

Töltés...
Artisjus Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesület

Rendezvény ügyintéző

Az Artisjus Rendezvény Jogosítási Osztálya koncertek és egyéb rendezvény jogosítási feladatok ellátására ügyintéző kollégát keres (back office és front office jellegű adminisztratív tevékenységre) azonnali belépéssel.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

·      középfokú végzettség

·      felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

·      gyors munkatempó

·      precíz, alapos munkavégzés

·      csapatjátékos egyéniség

Előny:

·      angol nyelvtudás

Jelentkezés feltételei a hr@artisjus.com címre:

·      szakmai önéletrajz,

·      motivációs levél,

·      bérigény megküldésével

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Marketing / Reklám / Média / PR