URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/seo-es-google-ads-specialista/105131 Elrejtés

Töltés...
Inox-Bázis Kft.

SEO és Google Ads specialista

Az Inox Bázis Kft. exkluzív, minőségi üzletberendezéseket és nagykonyhai sütő-főző berendezéseket gyártó és kereskedő vállalat.
Gyártói kapacitásunk jobb kihasználására pannonhalmi telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi munkakörbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
- Linképítés és keresőoptimalizálás az inoxbázis.hu weboldalon
- Releváns blog cikkek írása és feltöltése az oldalra
- Közösségi platformokon bejegyzések elhelyezése
- Kulcsszó kutatás
- Kapcsolattartás a webfejlesztőkkel
- Webes adminisztráció

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Magas fokú SEO ismeret, SEO trendek nyomon követése és alkalmazás
- Marking és online marketing ismeretek
- Kiváló kommunikációs képesség
- Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
- Releváns szakmai tapasztalat (e-kereskedelemben)
- Google Ads ismerete
- HTML nyelv alapszintű ismerete

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- Marketing és online marketing szakirányú végzettség
- Kreatív szövegírás
- Photoshop ismeretek
- Adminisztrációs készség

AMIT KÍNÁLUNK:
- Stabil, 25 éve a piacon lévő céges háttér
- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes bérezés
- Utazási támogatás, vállalati buszjárat, helyben lakhatási lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
9090, Pannonhalma Arany János utca (Központi Major)

EGYÉB JUTTATÁSOK:
Motivációs csomag

KONTAKT SZEMÉLY:
Faragó Barbara
+36 30 758 8021
barbara.farago@inoxbazis.hu

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Pannonhalma
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Értékesítés / Kereskedelem
IT / Telekommunikáció
Marketing / Reklám / Média / PR