URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/szakmai-vezeto/100666 Elrejtés

Töltés...
Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

Az Ökumenikus Segélyszervezet állást hirdet SZAKMAI VEZETŐ munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A foglalkoztatás időtartama: hosszú távra keresünk munkatársat

Munkavégzés helye: Orosháza

Feladatok:
• EFOP pályázat keretében megvalósítandó krízisambulancia szolgáltatás szakmai vezetése
• Krízisambulancia szakmai irányítása, a stáb munkájának ellenőrzése, segítése
• Regionális szakmai találkozók, workshopok, esetmegbeszélő konferenciák szervezése és vezetése
• Egyéni és csoportos tanácsadás szervezése kapcsolati erőszak áldozatai számára
• Ellátórendszerrel, szakmai szervezetekkel való kapcsolattartás és koordináció
• Szakmai anyagok készítése
• Kisebb helyi kampányok szervezése a szolgáltatás népszerűsítésére
• Szakmai és pályázati adminisztráció

Elvárások:
• felsőfokú végzettség segítői területen (szociális munkás, pszichológus, mentálhigiénés szakember stb.)
• kapcsolati erőszak áldozataival végzett segítői munkatapasztalat
• szociális ellátórendszer, kiemelten a jelzőrendszer működésének ismerete
• együttműködési készség más területek képviselőivel (rendőrség, egészségügy, oktatás stb.)
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• önálló munkavégzésre való képesség
• csapatmunkára való képesség
• felhasználói szintű számítógépes ismeret
• büntetlen előélet
• B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési gyakorlat

Előny:
• szociális fejlesztő projektek megvalósításában való részvétel
• tapasztalat projektek szakmai és pénzügyi koordinációjában
• vezetői tapasztalat

Benyújtandó iratok, igazolások:
• fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
• motivációs levél
• végzettséget igazoló dokumentumok másolata
• A motivációs levélben kérjük a bérigény megjelölését!

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2018. november

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2018. október 05.

Kizárólag a következő e-mail címre várjuk: hr@segelyszervezet.hu, a levél tárgyaként „szakmai vezető- Orosháza” megjelölésével.

Pozíció:

SZAKMAI VEZETŐ

Munkavégzés helye: Békés megye / Orosháza
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Egészségügy / Szociális ellátás