URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/szemelyi-asszisztens-kontrolling-teruleten/100756 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Keressük kontroller asszisztens kollégánkat!

A Viapan Group budapesti irodájába keresünk egy lendületes, feladat-orientált, kihívásoktól nem félő kollégát kontroller asszisztens pozícióba. Rólunk röviden annyit, hogy Magyarország meghatározó HR szolgáltatója vagyunk, az ország több pontján rendelkezünk kirendeltségekkel, ahol mintegy 200 kollégánk dolgozik összesen. Szeretnénk, ha új kollégánk nem lógna ki a brigádból, és akárcsak a Többiek, lépést tudna tartani a záporozó feladatokkal, szereti a pörgést, munkájára pedig a pontosság és a precizitás jellemző. Részvételével a cégcsoport tevékenységének és gazdálkodásának tervezésében segít.

Feladatok:

·         Kontrolling folyamatok támogatása

·         Adatok összegyűjtése

·         Táblázatok kezelése, ellenőrzése

·         Kimutatások, előrejelzések készítése

·         Akciótervek készítése, ellenőrzése

·         Kapcsolattartás iroda- és kirendeltségvezetőkkel

·         Szervezés, elemzés és ezekről precíz jelentések készítése

·         Aktív részvétel a cég rövid- és hosszú távú terveinek előkészítésében, összeállításában

·         Összegyűjtött tényadatok nyilvántartása, elemzése, értékelése

·         Riportok készítése

Elvárások:

·         Gazdasági-, pénzügyi területen szerzett ismeretek

·         adminisztratív munkában való jártasság

·         MS Office rendszerek haladó szinten történő használata (főleg Excel és Powerpoint)

·         Google alkalmazásokhaladó szinten történő használata (táblázatok stb.)

·         B kategóriás vezetői engedély

Előny:

·         Hasonló területen szerzett előzetes tapasztalat

·         Saját autó

Szükséges készségek, képességek:

·         Jó kommunikációs, valamint kapcsolatteremtő készség

·         Pontosság

·         Monotonitás tűrés

·         Önállóság

·         Prioritás kezelés

·         Stressz kezelés

·         Konfliktus kezelés

·         Folyamatszemlélet (tervezéstől a megvalósításig)

Amit kínálunk:

·         Piaci szintű jövedelmet, tapasztalati lehetőséget és jelentős szakmai és személyiségi fejlődést a HR világ berkein belül, az ország egyik legnagyobb HR szolgáltatójánál

·         Telefonnal és notebookkal látunk el, valamint természetesen a gépkocsi futását is térítjük

·         Céges rendezvények, melyeken mindenki ingyen vehet részt

·         Tréningek, képzések, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezésed a következő módon tudod elküldeni:

Elengedhetetlen a fényképes szakmai önéletrajz, amelyet a 04501@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre várunk Tőled, a tárgymezőben megjelölve a pozíció nevét, ebben az esetben: Kontroller asszisztens. Telefonod semmiképp ne legyen lenémítva, hiszen az első megkeresésünk is ezen keresztül fog érkezni.

Pozíció:

Személyi asszisztens kontrolling területen

Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling