URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/szemelyi-asszisztens/95794 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Klein Consulting Könyvelőiroda Kft.

kleinkep2.png

SZEMÉLYI ASSZISZTENS

Budai, dinamikusan fejlődő, igényes könyvelőirodába, ügyvezető igazgató mellé személyi asszisztenst keresünk.

Fényképes önéletrajzot a szakmai tapasztalatok, releváns tanulmányok és készségek, valamint a nettó bérigény megjelölésével a titkarsag@konyveloiroda.hu e-mail címre kérjük, Hoffmann Elizabeth irodavezető nevére. A motivációs levélben kérjük annak kifejtését, hogy miért Ön lenne a legjobb választásunk a pozícióra.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • az ügyvezető igazgató támogatása
  • az iroda munkatársainak koordinálása
  • riportok készítése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • alapvető pénzügyi nyilvántartások vezetése

Pályázati feltételek:

  • büntetlen előélet
  • minimum középfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • megbízható felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • proaktív, motivált személyiség, erős problémamegoldó készség
  • pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és fogalmazási készség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • közgazdasági diploma
  • szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, megbízható munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor
  • Személyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület Széll Kálmán tér

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest II. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka