URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/szemelyszallitasi-ugyintezo/98879 Elrejtés

Töltés...
Kuti Travel Kft.

Magyar tulajdonban lévő, 20 éve működő, budapesti székhelyű személyszállító cég felvételt hirdet SZEMÉLYSZÁLLÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ pozícióba.

Feladatok:

  • Bejövő-kimenő posta iktatása
  • Sofőrök nyomtatványokkal történő ellátása
  • Bérekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Nyilvántartások, adatbázisok kezelése
  • Munkaügyi adminisztratív feladatok (Ki-beléptetés, szerződéskezelés stb.)
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Munkaidő nyilvántartás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Káros szenvedélyektől mentes életmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett munkaviszony

·         Stabil hátterű cég

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett feltételeknek, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az office@kutitravel.hu e-mail címre.

Pozíció:

SZEMÉLYSZÁLLÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka