URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/szerviz-adminisztrator/105437 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Márkafüggetlen autójavító megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZ ADMINISZTRÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szervezőkészség, önállóság
Probléma-megoldó képesség
Kommunikációs készség

Főbb feladatok, munkák:
Kapcsolattartás ügyfelekkel, kárszakértőkkel, munkafelvevőkkel
Munkalapok feldolgozása, rögzítése
Nyilvántartások vezetése
Belső dokumentációk, kimutatások készítése
Számlázás

Megbízóról:
2001. évi alakulása óta folyamatosan bővül, dinamikusan fejlődik.
Márkafüggetlen autójavítóként gépjárműtípustól függetlenül állnak partnereik rendelkezésére
Szerszám- és gépparkukat folyamatosan fejlesztik, így a sok éves szakmai tapasztalat és a XXI. századi technológia együttes alkalmazásával igyekszenek ügyfeleik számára kifogástalan szolgáltatást nyújtani.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Teljes munkaidős foglalkoztatás
Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
Kulturált, színvonalas munkakörülmények
Kellemes munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat
Képzési lehetőségek

Munkavégzés helye:
Pomáz

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest401@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Pomáz
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka