URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/szerviz-koordinator-asszisztens/98727 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

20 éve Konyhatechnológiával foglalkozó magyar tulajdonú cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZ KOORDINÁTOR ASSZISZTENS

Elvárások:
Legalább 1-2 éves tapasztalat hasonló területen
Angol vagy német nyelvtudás
Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
Magas fokú problémamegoldó képesség, rugalmasság, terhelhetőség és önállóság
Jó kommunikációs- és tárgyaló készség, határozott fellépés
Projekt szemléletmód
Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
Műszaki (min. technikusi) végzettség

Feladatok:
Karbantartási és szerviz munkák koordinálása, ellenőrzése, a szerviz munkatársak és az alvállalkozók munkájának koordinálása
Szakmai képviselet
Megbízókkal való kapcsolattartás
Adminisztráció, nyilvántartások és dokumentációk kezelése
Teljesítésigazolások kezelése
Anyaggazdálkodás
Költségek nyomon követése, ellenőrzése, felülvizsgálata
Partneri szerződések előkészítése, kezelése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budaörs

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest249@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Budaörs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka