URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/szlovak-nyelvu-ertekesitesi-asszisztens-call-center/101526 Elrejtés

Töltés...
Matusz-Vad Zrt.

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott élelmiszer-kereskedelmi vállalata,

Szlovák nyelvű értékesítési asszisztens (call-center) munkatársat

keres győri munkavégzésre.

Elvárások:

  • erős, szóban is aktív, legalább középfokú szlovák nyelvtudás
  • minimum középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség (a munkavégzés 70 %-a telefonos kapcsolattartás)
  • lendületes, dinamikus munkavégzés
  • kiegyensúlyozott, agilis személyiség
  • stressztűrő képesség
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

  • értékesítésben/telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • irodai adminisztratív feladatokban szerzett gyakorlat
  • gasztronómiai ismeretek
  • nagyfokú kreativitás
  • német nyelvtudás

Feladatok:

  • aktív, meglévő vevőkörrel való rendszeres, telefonos kapcsolattartás, rendelésfelvétel
  • adminisztratív jellegű feladatok
  • munkaidő: hétfőtől vasárnapig, heti 5 munkanap, 8-20 óra között, változó munkaidő, munkaidő keret szerint (a munka a betanulás után otthonról végezhető)

Amit kínálunk:

  • céges mobiltelefon, laptop
  • hosszú távú munkalehetőség
  • biztos vállalati háttér
  • egy piacvezető cég biztonsága

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzzal a szabovivien@matusz-vad.hu e-mail címre.

Szlovák nyelvű értékesítési asszisztens (call-center) - Győr

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Értékesítés / Kereskedelem