URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/tarsashazkezelo/97727 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Foldana Ingatlan-és Követeléskezelő Kft

A Foldana Kft. közel 30 társasház részére nyújt társasházkezelési és épületüzemeltetési szolgáltatásokat.

Társasházkezelő

Társaságunk központi irodájába keresünk társasházkezeléssel foglalkozó munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az Ön feladata a cég kezelésében lévő több társasház társasházi törvényben valamint a társasházak szervezeti és működési szabályzatában, és a közgyűlési határozatokban meghatározott alapelvek szerinti üzemeltetése.
  • További feladat a társasházakban szükség szerint közgyűlések megszervezése, megtartása, jegyzőkönyvezése, éves beszámoló közgyűlések előkészítése, valamint a társasházak épületében kijelölt rendszeres időpontokban fogadóórák megtartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kizárólag olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik legalább középfokú végzettséggel és társasházkezelő, vagy vagyonkezelő cégnél legalább 3-5 éves gyakorlatot szereztek.
  • Elvárás továbbá a társasházak tulajdonostársai felé fordított nagyfokú türelem, valamint a jó kommunikációs készség szóban és írásban, továbbá a hatékony problémamegoldó képesség.
  • A munkavégzéshez feltétlenül szükséges saját gépjármű igénybevétele.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Jász utca 66. B ép.

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka