URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/technikus-munkatarsat-keresunk/98924 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
SanOdor Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Technikus munkatársat keresünk!

Mi a SanOdor Kft. 15 éve a mosdóhigiénia és az illatosítás/szagtalanítás szakértői vagyunk!

Fontos számunkra a környezetvédelem, a „zöld” termékek és technológiák!

Sikerünk titka ügyfeleink problémáinak megoldása, és hogy rugalmasan nyújtjuk szolgáltatásainkat, amit ma már több mint 1000 ügyfelünk élvez.

Szívesen csatlakoznál egy sikeres, vidám csapathoz?  Szereted az illatokat? Neked is fontos a környezettudatosság?

Csatlakozz hozzánk és dolgozz együtt Magyarország legnagyobb bevásárló központjaival, irodaházaival és szállodáival!

Ha azt írnánk, hogy sofőrt, kiszállítót keresünk, azzal félrevezetnénk!

A technikus-tanácsadó munkatársunk fő feladatai:

    • a cég szolgáltatásainak precíz, zökkenőmentes elvégzése
    • heti rendszerességgel az illatosító berendezések, adagoló rendszerek üzembe helyezése, felszerelése, partnerekhez való kihelyezése a berendezések karbantartása, illatanyagok cseréje
    • papíráruk és mosdóhigiéniai termékek kiszállítása, esetenként felszerelése
    • kiadott készlet nyilvántartása, elszámolása

Téged keresünk, ha:

    • „B” kategóriájú jogosítvánnyal és balesetmentes vezetői tapasztalattal rendelkezel
    • rendelkezel ügyfél kiszolgálás területén tapasztalattal
    • jól kommunikálsz
    • képes vagy kedvességgel, ugyanakkor kellő határozottsággal és precizitással kezelni az ügyfelek igényeit, hogy elégedettek legyenek és tovább ajánljanak bennünket;
    • előnyt jelent, ha dolgoztál már kiszállítás területén, és nem hoz zavarba a térkép
    • ha van műszaki jártasságod, jó kézügyességed

Amit kínálunk:

    • Jó keresetet, biztos munkahelyet
    • Fiatalos vidám csapatot, jó munkahelyi légkört
    • Munkavégzéshez szükséges eszközöket (telefon, autó, munkaruha)
    • Képzéseket és előrelépési lehetőséget

Várjuk fényképes önéletrajzodat az hr@sanodor.hu e-mail címre, vagy a www.sanodor.hu /karrier oldalára

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Beszerzés / Logisztika
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat