URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/telefonos-szervezo/96722 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
KS Partner Kft.

Könnyen és eredményesen kommunikálsz másokkal? Szeretsz telefonálni? Szívesen hasznosítanád jó szervezőkészségedet?

Ha magadra ismertél, köztünk a helyed! Győri Vidanet üzletünkbe munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Telefonos szervező

Feladatok:

  • ügyfelek felkeresése és tájékoztatása telefonon keresztül
  • időpontok egyeztetése az üzletkötő kollégák számára
  • a megkötött szerződések pontos, precíz adminisztrációja, rendszereinkben történő rögzítése
  • az üzletkötők napi munkájának támogatása

Leendő kollégánk:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • minimum 1 éves, referenciaképes tapasztalat diszpécser, call centeres vagy telemarketinges munkakörben
  • rendelkezik alapvető informatikai ismeretekkel
  • kiemelkedő kommunikációs készség jellemzi (választékosan, érthetően, határozottan kommunikál)
  • kedves, türelmes, nyugodt személyiség
  • önálló munkavégzés során és csapatban egyaránt megállja a helyét, képes rendszerben gondolkodni

Amit biztosítunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • fiatalos, dinamikus, összetartó csapat

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal a szervezo@kspartner.hu e-mail címen!

Jelentkezési határidő: 2018.02.15.

„Itt érték a munkád!”

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat