URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/telefonos-ugyfelszolgalati-munkatars/97740 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Alvásterápia Kft.

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Cégünk az egészségügyi szektorban működik, alvászavarok terápiás kezelésével foglalkozik.  Honvédkórházban működő alváslaborunkba keresünk telefonos ügyfélszolgálati munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Bejövő telefonhívások fogadása,
  • Időpontegyeztetés,
  • Telefonos ügyintézés,
  • Betegek tájékoztatása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Precíz, terhelhető, munkájára igényes személyiség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások
  • hosszútávú munkahely
  • teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Honvédkórház (MH Egészségügyi Központ), Budapest, XIII. kerület

Fényképes önéletrajzát a sales@cpap.hu e-mail címre várjuk, telefonos ügyfélszolgálati munkatárs tárgymegjelöléssel.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat