URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/termelesi-adminisztrator-referencia-szam-ref2194/94943 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kecskeméti telephelyű, fémmegmunkálással foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk munkájára igényes, elkötelezett, felelősségteljes

Termelési adminisztrátor

munkatársat.

Feladatok:

Adminisztrációs munkatársként az ideális jelölt intézi a cég fémfeldolgozó tevékenységével kapcsolatos adminisztratív ügyeket és támogatja a termelés napi, operatív folyamatait.

  • Termelési, fémfeldolgozási tevékenységével kapcsolatos adminisztrációs, nyilvántartási, minőségi/mennyiség, termelési tervhez, vevői igényekhez igazodó ellenőrzési feladatok ellátása
  • A termelésvezető, gyártásban dolgozók napi munkájának támogatása, nyomon követése
  • Termelésben használt (elsősorban) mérőgépek rögzített adatainak rögzítése, ezen adatok visszaellenőrzése
  • Termelt elemek szúrópróbaszerű ellenőrzése előírások alapján, munkatársaknak visszacsatolás, szükség esetén munkatársak koordinálása
  • A gyártási folyamatok optimalizálásának biztosítása (idő, költség és illetve minőségközpontú szemléletmóddal)

Elvárások:

  • Magabiztos NÉMET NYELVTUDÁS- alapkritérium, ennek hiányában a beérkezett pályázatot nem tudjuk elfogadni, az interjú során tesztelésre kerül! (részben munkanyelv)
  • Legalább középfokú végzettség- logisztikai, műszaki, fémipari érdeklődés előny
  • 1-3 éves hasonló jellegű munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Outlook, Excel, Word)
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség, precizitás, előrelátó gondolkodás, rendszerszemlélet
  • (sok folyamat együttes kezelésének képessége)

Amit kínálunk:

  • Sokrétű szakmai feladatok
  • Korrekt (próbaidő után növekvő) bérezés
  • 1 műszakos munkarend (hétvégi munka nélkül)
  • Alapbért kiegészítő juttatás
  • Fiatalos, aktív csapat
  • Kulturált munkakörülmények
  • Hosszútávú, stabil lehetőség

Érdeklődni és jelentkezni a kecskemet.jelentkezes@dologido.hu email címen lehetséges magyar (+ német) önéletrajzzal.

Pozíció:

Termelési adminisztrátor (Referencia szám: REF2194)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka