URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/tervezo-engedelyezteto-asszisztens/95798 Elrejtés

Töltés...
Newergies Kft.

Energetikai projektek teljes körű kezelésével foglalkozó cégünk

tervező-engedélyeztető asszisztenst keres!

Ha érdekelnek a megújuló energiák, elsősorban a napelemes rendszerek, és szeretnél az ország egyik ágazatvezető cégének folyamatosan bővülő csapatában dolgozni, akkor jelentkezz!

A Newergies Kft. tervező-engedélyeztető asszisztens munkakörbe, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyban keres munkatársat.

Az új munkatárs főbb feladata:

  • Napelemes erőművek tervezési és engedélyeztetési folyamatának támogatása
  • Tervdokumentációk előkészítése és összeállítása
  • Tervrajzok szerkesztése AutoCADben
  • Egyeztetés a közművekkel és szakhatóságokkal
  • Telefonos ügyintézés
  • Részfeladatok határideinek figyelése

Elvárásaink:

  • Ismerd az AutoCAD tervezőprogramot, legalább felhasználói szinten
  • Nem szükséges a műszaki végzettség, de legyél érdeklődő, mert értened kell majd, amit csinálsz
  • Legyél precíz és megbízható
  • Fellépésed legyen határozott, ne ijedj meg, ha fel kell venni a telefont

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Változatos munkakörülmények (nem csak irodai)
  • Stabil, folyamatosan fejlődő és bővülő cég

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Jelentkezés: Az info@newergies.com e-mail címen, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével és motivációs levéllel.

Pozíció:

Tervező-engedélyeztető asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Mérnök / Műszaki