URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/titkar-no-irodavezeto/100774 Elrejtés

Töltés...
TAKTA-OSI Kft.

A Takta-Osi Kft. Titkár(nő)t/irodavezetőt keres.

Feladatok:

  • az iroda recepciós és adminisztratív feladatainak ellátása;
  • számlázási és könyvelési feladatok előkészítése;
  • postai, e-mail és telefon forgalom kezelése, rendszerezése;
  • az irodai dolgozók, közbeszerzési tanácsadók, jogászok munkájának segítése, professzionális dokumentumkezelés;

Elvárások:

  • minimum főiskolai végzettség
  • minimum 25, maximum 40. betöltött életév
  • gyors gépelés
  • MS Office alkalmazások (word, excel, képszerkesztő) magas szintű ismerete
  • hibátlan magyar helyesírás
  • önálló munkavégzési és probléma-megoldási képesség
  • gyorsaság és hatékonyság
  • udvariasság
  • megbízhatóság
  • rendszeretet
  • több feladat párhuzamos végzésére való képesség
  • hasonló követelményeket támasztó (közbeszerzési tanácsadói-, ügyvédi iroda) munkahelyen eltöltött szakmai gyakorlat előnyt jelent;

Amit kínálunk:

  • munkavégzés egy dinamikus csapatban
  • változatos munkafeladatok
  • első osztályú munkakörülmények
  • fejlődési lehetőség

Pozíció területe(i):

  • Adminisztráció / Irodai munka
  • Titkárnő / Titkár
  • Adminisztráció / Irodai munka vezető

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület Hidegkút

Jelentkezni a taktaosi@taktaosi.hu vagy az osvathsandor01@t-online.hu e-mail címeken lehet önarcképes önéletrajz elküldésével.

Pozíció:

Titkár(nő)/irodavezető

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest II. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka