URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/toborzo-munkatarsat-keresunk-nagybecskerek-es/97697 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Dinamikusan fejlődő szerbiai csapatunkba keresünk

TOBORZÓ MUNKATÁRSAT NAGYBECSKEREK ÉS NAGYKIKINDA KÖRNYÉKÉRE

 Főbb feladatok:

- Munkaerő toborzása érdekében álláshirdetések szerkesztése, jelentkezők biztosítása

- A jelentkezések fogadása, a jelentkezők tájékoztatása a munkafeltétekről

- A jelentkezők előszűrése a munkáltató által meghatározott szempontok alapján

- Munkaügyi ügyintézésben történő közreműködés (információk, adatok, okiratok bekérése és megküldése a munkáltató részére)

A feladatkörhöz tartozó elvárások:

- Legalább középfokú végzettség

- Magyar és szerb nyelvtudás

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- B kategóriás vezetői engedély

- Saját gépkocsi

A kiválasztási folyamat során előnyt jelent:

Munkaerő-kölcsönzés, munkaközvetítés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Hosszabb távon akár teljes munkaidős munkalehetőség

- Megbízható, stabil vállalati háttér

- Teljesítményarányos bérezés

Toborzó munkatársat keresünk Nagybecskerek és Nagykikinda környékére

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Humán erőforrás