URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ugyfelkapcsolati-munkatars/100704 Elrejtés

Töltés...
Artisjus Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesület

A hazai zeneipar egyik legnagyobb szereplője, az Artisjus Egyesület ill. annak Szerzői Kapcsolatok Osztálya kapcsolattartó és adminisztratív feladatokat ellátó munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • szerzőktől érkező megkeresések (telefon, e-mail, személyes), érdeklődések, panaszok kezelése, megválaszolása,
  • elsősorban magyar zeneművekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,
  • rendezvényeken való részvétel külső helyszíneken,
  • bizottsági ülések szervezése

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • középszintű angol nyelvtudás
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • jó szervezőkészség
  • körültekintő, precíz munkavégzés
  • türelem, kitartás
  • magabiztos fellépés

Benyújtandó dokumentumok:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél, havi bérigénnyel

Pályázatokat a hr@artisjus.com címre várjuk!

Pozíció:

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka