URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ugyfelkapcsolati-referens-referencia-szam-ref2209/95194 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Energiaszektorban kiemelkedő szerepű nemzetközi szolgáltató partnercégünk számára keresünk

Ügyfélkapcsolati referens

munkatársat kecskeméti munkavégzésre

Feladatok:

  • Személyes ügyfélmegkeresések kezelése
  • Mennyiségi és minőségi elvárások teljesítése
  • Belső szabályzatok naprakész ismerete és alkalmazása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (műszaki, gazdasági stb.)
  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Windows és MS Office teljes körű használata, SAP modulok használata előny
  • kiváló kommunikációs képesség
  • angol/német nyelvtudás előny

Amit megbízónk nyújt:

  • stabil, nemzetközi hátterű munkahely
  • korrekt bérezés, kiemelkedő juttatási rendszer
  • kulturált munkakörnyezet
  • kiszámítható, tervezhető munkaidő (csak hétköznapi munkavégzés)
  • kihívást jelentő, sokrétű feladatok
  • fejlődési, tanulási, továbbképzési lehetőség
  • akár azonnali kezdési lehetőség

Érdeklődni és jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével a kecskemet.jelentkezes@dologido.hu emailcímen (email tárgya: ügyfélkapcsolati referens) valamint a 06209673112-es számon lehetséges.

Pozíció:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI REFERENS (Referencia szám: REF2209)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat